REBELION ATELIÉR PRAHA

Tak trochu potají jsme nějakou dobu koketovali s myšlenkou, že otevřeme Rebelion ateliér i v Praze. Samozřejmě jsme čekali, až se objeví prostor, který nás dostane a zároveň bude vyhovovat našim podmínkám. A jeden takový jsme našli. Na náměstí I. P. Pavlova

Rebelion ateliér Praha – kurzy šití bude fungovat stejně, jako ten brněnský. Nebudou chybět jak klasické kurzy, které trvají 7 týdnů, ale ani ty víkendové. Také plánujeme spoustu workshopů a i menších přednášek. A jelikož nám to prostory dovolují, součástí Rebelion ateliér bude i Rebelion showroom. To vše na náměstí I. P. Pavlova 3. První víkendové kurzy, startují již tento prosinec a hned od ledna 2019 se můžete těšit na klasické kurzy na 7 týdnů.

Myšlenka mít vlastní Rebelion showroom v Praze tu byla vždy. Už od počátku jsme věděli, že určitě nechceme klasický obchod s výlohou. Že chceme něco unikátnějšího. Výhodou showroomu je, že se vám můžeme co nejvíce přiblížit a věnovat se vám na 100%. Vše není jen o nákupech, ale i o nějakém požitku. A my chceme, abyste z našeho showroomu odcházeli právě s tím požitkem. I v našem showroomu se na vás budeme těšit od prosince 2018.

LvbBEGb copy