LEKTOŘI

Vendula Cetlová

REBELION ATELIÉR BRNO

Vendula Cetlová, návrhářka,  vyučuje kurzy šití pro začátečníky, maminky, mírně pokročilé a pokročilé. Vendula působila jako garderobiérka v Mahenově divadle a nyní se věnuje navrhování pod svou  značkou Troye. Vendula je zároveň manažerkou našich kurzů.

REBELION ATELIÉR BRNO

Zuzana vystudovala střední uměleckou školu, školu užitkového výtvarnictví a VOŠ na brněnské SŠUD. Věnuje se zejména kostýmům, divadlu a všemu, co je s tím spojené. Ráda vytváří návrhy loutek, které pak i realizuje. 

REBELION ATELIÉR PRAHA

Jan Smejkal je designér a absolvent brněnské SŠUD. Jeho tvorbu můžete znát z brněnské Malé noci módy nebo z MBPFW, kde se zúčastnil Van Graaf Junior Talent. Momentálně vede naše kurzy v pražském ateliéru.

REBELION ATELIÉR BRNO & PRAHA

Michal Veselý, designér, make up & hair stylist patří mezi naše stále lektory. Michal se věnuje výuce víkendových, ale i klasických kurzů šití pro začátečníky, mírně pokročilé. Momentálně vede náš ateliér v Praze.

Jana Šalíková

REBELION ATELIÉR BRNO

Jana se výrobě oděvu věnuje desátým rokem. Vystudovala Střední školu designu a módy v Prostějově a zároveň je absolventkou Vyšší odborné školy textilní v Brně. Momentálně studuje dějiny umění. Jana věnuje největší pozornost našim začátečníkům.