WORKSHOPY

Pokud byste se rádi přihlásili na kurzy šití k nám do dílny, ale kurzy na 7 týdnů pro vás  nejsou přesně to pravé ořechové, máme pro vás připraveny workshopy. Workshopy jsou určeny jak zájemcům, kterým není šicí stroj cizí, ale i úplným začátečníkům, samozřejmě záleží na typu kurzu. Workshopy vyučují naši zkušení lektoři, mezi kterými najdete desinéry, učitele s letitou praxí, ale i krejčí a švadleny. 

Cena workshopu šijeme košili je 1 400,- za 4 týdny
Cena workshopu šijeme kalhoty je 1 600,- za 5 týdnů
V ceně workshopu nejsou zahrnuty látky. 

Termíny workshopů

Šijeme košili: 21. 5. – 11. 6. 2018
Šijeme kahloty: 22. 5. – 19. 6. 2018

workshopy

ŠIJEME KOŠILI

Workshop šijeme košili je určen těm z vás, kteří by rádi v šití postoupili, naučili se novým technikám a znokonalili své znalosti. Během workshopu  se budete zabývat střihem a tvorbou košile. Naučíte se správně brát míry, našívat límec, manžety, řeknete si co je to léga, naučíte se šít knoflíkové dírky a ručně přišívat knoflíky. Každou část střihu detailně proberete. Workshop je více zaměřen na šití na klasickém šicím stroji. Pokud byste však chtěli využívat i overlock, bránit vám určitě nebudeme.

Workshop je rozdělen do 4 týdnů, po dvou hodinách. Na starosti vás budeme mít lektorka Vendula Cetlová, která vás celým workshopem provede. 

ŠIJEME KALHOTY

Workshop šijeme kalhoty je opět určen těm z vás, kteří by rádi v šití postoupili, naučili se novým technikám a znokonalili své znalosti. Během workshopu  se budete zabývat střihem a tvorbou kalhot. Jaký přesně budete chtít střih, necháme čistě na vás. Naučíte se správně brát míry, všívat pasový límec, všívat zip, ušijete si různé druhy kapes, naučíte se šít knoflíkovou dírku a ručně přišít knoflík. Každou část střihu detailně proberete. Workshop je více zaměřen na šití na klasickém šicím stroji. Pokud byste však chtěli využívat i overlock, bránit vám určitě nebudeme.

Workshop je rozdělen do 5 týdnů, po dvou hodinách. Na starosti vás budeme mít lektorka Michale Veselý, která vás celým workshopem provede.