LEKTOŘI

Vendula Cetlová

Vendula Cetlová, návrhářka,  vyučuje kurzy šití pro začátečníky, maminky a mírně pokročilé. Vendula působila jako garderobiérka v Mahenově divadle a nyní se věnuje navrhování pod svou  značkou Troye.

Tomáš Dočkal, krejčí, střihač a návrhář, se v Rebelion ateliéru věnuje učení klasických, ale i víkendových kurzů šití pro mírně pokročilé a začátečníky. Tomáš se ve svém vlastním krejčovství věnuje zakázkové tvorbě.

Jan Smejkal, designér a student posledního ročníku brněnské SŠUD vyučuje klasické, ale i víkendové kurzy šití pro začátečníky. Jeho tvorbu můžete znát z brněnské Malé noci módy, kde představil již 2 kolekce. 

Hana Staňková

Hana Staňková, učitelka z SŠUD, u nás v Rebelion ateliéru vyučuje kurzy šití pro začátečníky. Paní Staňková je výborný lektor pro svou preciznost a touhou předat znalosti svého řemesla dalším zájemcům. 

Johana Skálová

Johana Skálová, designérka a studentka posledního ročníku brněnské SŠUD  vyučuje klasické, ale i víkednové kurzy šití pro začátečníky. I její kolekce můžete znát z brněnské Malé noci módy.

Michal Veselý, designér, make up & hair stylist, je mezi lektory nováčkem, ale to vůbec nic nemění na jeho kvalitách a profesionalitě. Michal se věnuje výuce víkendových, ale i klasických kurzů šití pro začátečníky