LEKTOŘI

Vendula Cetlová

Vendula Cetlová, návrhářka,  vyučuje kurzy šití pro začátečníky, maminky a mírně pokročilé. Vendula působila jako garderobiérka v Mahenově divadle a nyní se věnuje navrhování pod svou  značkou Troye.

Johana Skálová

Johana Skálová, designérka a absolventka brněnské SŠUD  vyučuje klasické, ale i víkednové kurzy šití pro začátečníky. I její kolekce můžete znát z brněnské Malé noci módy.

Jan Smejkal, designér a absolvent brněnské SŠUD vyučuje klasické, ale i víkendové kurzy šití pro začátečníky. Jeho tvorbu můžete znát z brněnské Malé noci módy nebo z MBPFW, kde se zúčastnil soutěže Van Graaf Junior Talent.

Michal Veselý, designér, make up & hair stylist patří mezi naše stále lektory. Michal se věnuje výuce víkendových, ale i klasických kurzů šití pro začátečníky, mírně pokročilé. Na starosti má také intenzivní kurzy pro začátečníky a mírně pokročilé, ale i individuální kurzy šití.

Zuzana vystudovala střední uměleckou školu, školu užitkového výtvarnictví a VOŠ na brněnské SŠUD. Věnuje se zejména kostýmům, divadlu a všemu, co je s tím spojené. Ráda vytváří návrhy loutek, které pak i realizuje.