KURZY ŠITÍ PRO POKROČILÉ

Kurzy šití pro pokročilé jsou určeny těm z vás, kteří by rádi své znalosti a zkušenosti přivedli na ještě vyšší úroveň. Během kurzu pro pokročilé se budete zabývat střihem a tvorbou jednoduchého kabátu bez podšívky. Každou část střihu detailně proberete. Také vás zdokonalíme v šití na klasickém šicím stroji. Kurz šití celkově obsahuje 14 hodin, které jsou rozděleny na 7 lekcí po dvou hodinách a probíhá vždy jeden den v týdnu ve stejnou hodinu, dle vašeho výběru. Každá lekce má kapacitu 5 účastníků. Nemusíte se tedy obávat, že by lektor na vás neměl čas. Lekce je možno nahradit, ale ne vždy můžeme účastníkům vyhovět. 

Cena kurzu pro mírně pokročilé je 2 900,-
V ceně kurzu nejsou zahrnuty látky.

Termín kurzů: 2. 9. - 18. 10. 2019

1. Lekce

2. Lekce

3. - 7. Lekce

Čeká vás úvodní hodina, kde si zopakujete základy šití na šicím stroji a overlocku. Vysvětlíte si, jaké se používají švy a dostanete spoustu rad pro nákup vhodných látek. Naučíte se správně brát míry pro tvorbu střihu na kabát.

Při druhé lekci se vrhnete na tvorbu jednotlivých částí střihu na kabát. Všechny části si dopodrobna vysvětlíte. Zjsitíte, jaké metody se při šití kabátu používájí. Naučíte se, jak správně pokládat střih na látku a proč je důležité stříhat po osnově. 

Ve 3. – 7. lekci vás čeká dokončení střihu a samotné šití kabátu. Zde se naučíte spoustu nových metod a dovedností na šicím stroji. Čeká vás šití knoflíkových dírek a našívaní knoflíků. Na konci budete odcházet se střihem, ušitým kabátem a s pocitem dobře odvedené práce.