KURZY ŠITÍ PRO MÍRNĚ POKROČILÉ

Kurzy šití pro mírně pokročilé jsou určeny zájemcům, kteří by rádi zdokonalili své získané zkušenosti z kurzů šití pro začátečníky. Samozřejmě se můžete přihlásit i v případě, že jste na naše začátečnické kurzy nechodili. V kurzu šití pro mírně pokročilé se naučíte správně brát míry pro tvorbu střihu na šaty, řeknete si, jak správně daný produkt ušít, z jakých částí se skládá a samozřejmě si jej odnesete domů. Kurz šití celkově obsahuje 14 hodin, které jsou rozděleny na 7 lekcí po dvou hodinách a probíhá vždy jeden den v týdnu ve stejnou hodinu, dle vašeho výběru. Každá lekce má kapacitu 5 účastníků. Nemusíte se tedy obávat, že by lektor na vás neměl čas. Lekce je možno nahradit, ale ne vždy můžeme účastníkům vyhovět. 

Cena kurzu pro mírně pokročilé je 2 700,-
V ceně kurzu nejsou zahrnuty látky.

Termín kurzů: 29. 4. - 14. 6. 2019

Kurzy šití budou probíhat i v době státních svátků 1. a 8. 5. 2019. Pokud by se vám to nehodilo, prosím, zadejte nám to do poznámky a zkusíme společně vymyslet nějakou náhradu. 

1. Lekce

2. Lekce

3. - 7. Lekce

Čeká vás úvodní lekce do kurzů šití pro mírně pokročilé, naučíte se správně brát míry a proniknete do zákládů tvorby střihů a zjistíte z jakých částí se střih na šaty skládá. Také si zopkujete základní školení na klasickém šicím stroji a overlocku. 

V druhé lekci budete pokračovat v základech tvorby střihů a postupně si začnete vytvářet, spolu s lektorem, vlastní střih na šaty. Zjistíte jaké jsou typy švů a kdy se používají a proberete základní terminologii, bez které se u tvorby střihů neobejdete.

Během 3. až 7. lekce budete procházet stříháním materiálu a samotným šitím. Nebojte, střihově necháme šaty na vás. Během této doby získáte rady, jaké materiály při nákupu vybírat. Na konci si odnesete šaty a vytvořený střih.