Rebelion ateliér BRNO

Masarykova 37, Brno 602 00, 5. patro

Dva ateliéry

Místo, kde se protínají dva ateliéry, spolu s showroomem, kde prezentujeme vlastní značku Rebelion a další české designéry. 
Rebelion ateliér & showroom je kreativní prostor, kde se snažíme předat, prostřednictvím kurzů šití, získané zkušenosti našim účastníkům.

Lektoři

Na lektory máme dva hlavní požadavky. Profesionalita a přátelský přístup. Naši lektoři jsou lidé, kteří mají vlastní praxi, šijí na zakázku nebo mají vlastní značku. 
Každý lektor má jiný přístup k výuce, za což jsme rádi. V našem týmu nenajdete žádné roboty, ale velké osobnosti, které žijou šitím.

Typy kurzů

V nabídce máme několik kurzů šití, v různých časových intervalech. Je jen na vás, jestli vám sedí více kurz šití na 7 týdnů nebo víkendový. 
Kurzy jsou rozděleny na úrovně: na začátečníky, mírně pokročilé a pokročilé. Pro zájemce o střihy máme kurz konstrukce střihů.

NABÍDKA KURZŮ

7 týdenní kurz - 2 100 Kč
7 týdenní kurz - 2 300 Kč
7 týdenní kurz - 2 300 Kč
sobota - neděle - 2 100 - 2 300 Kč
intezivni_kurzy_siti
pondělí - čtvrtek - 2 100 - 2 300 Kč
7 týdenní kurz - 2 100 Kč
7 týdenní kurz - 2 100 Kč
září - leden - 12 000 Kč
500 - 6 000 Kč
english_courses_brno
7 weeks - 2 300 CZK

Jedním slovem – doporučuji! Zúčastnila jsem se víkendového kurzu šití pro začátečníky a byla to naprostá pecka! Pěkné prostředí, veškeré vybavení a neuvěřitelně milý a trpělivý lektor. I jako začátečnice jsem vše zvládla a pomalu kupuji stroj. Jděte do toho!

Denisa L.

účastnice kurzů šití pro začátečníky

Byla to paráda,určitě půjdu na další kurz! A všem vřele doporučuji!

Anna B.

účastnice kurzů šití pro začátečníky

Na kurz jsem chodila minulý rok a bylo to super. Naučila jsem se od základu jak s šicím strojem, overlockem i základní ruční šití. I při plné obsazenosti je na každého dostatek času, aby se lektor věnoval všem, jak je zapotřebí. Odnesla jsem si nejen zkušenosti a chuť něco svého ušít, ale taky výtvory z každé lekce, které nosím (a pyšním se s nimi) do teď. Takže můžu jen vřele doporučit a pořadatelům vzkázat, jen tak dál!

Kateřina Š.

účastnice kurzů šití pro začátečníky

Bylo to super! Ani domu se mi nechtělo. Jsem ráda, že jsem se mohla naučit základy šití, udělat si střih, seznámit se s overlockem a zkusit si ušít spoustu věcí!
Lektor Michal byl úžasný, človek na správném místě.
Bezva kolektiv…tak to už beru jako bonus.

Díky a moc doporučuji!

Denisa K.

účastnice kurzů šití

Absolvovala jsem dva kurzy po sobě: mírně pokročilý a pokročilý, oba s výborným lektorem Michelem Veselým. Mohu jen doporučit. Pokud vás šití baví a váháte, jestli na to máte, jděte do toho s Rebelionem! Změní vám to život (a byt, já mám všude kusy látek a špendlíky v gauči).

 

Lenka T.

účastnice kurzu šití
Kolik let fungujeme
Kolik účastníků prošlo ateliérem
Počet lektorů

DARUJTE ZÁŽITEK

Kurzy šití v Rebelion ateliér jsou zážitek. Zážitek, ze kterého se může stát koníček. Zážitek ze kterého se jednou dokonce může stát vysněná práce. I toho jsme byli už svědky. Darujte dárkový poukaz a třeba právě to, že ho darujete, nastartuje splnění velkého snu.

KONTAKT

Kontaktovat nás můžete kdykoliv, a to buď emailem na info@rebelionatelier.cz nebo telefonicky na 608 888 803.

Rebelion ateliér Brno
Masarykova 37
Brno 602 00
5. patro

SEMESTRÁLNÍ KURZY ŠITÍ Často nám chodily dotazy na nějaký dlouhodobý kurz. Také nám chodily požadavky, zda bychom vás nějakým způsobem mohli připravit na uměleckou školu. Dali jsme tedy hlavy dohromady a vymysleli semestrální kurzy šití, které obsahují jakýsi kompletní balíček našich kurzů. Díky době trvání (5 měsíců) máme však mnohem více …
REBELION ATELIÉR PRAHA Tak trochu potají jsme nějakou dobu koketovali s myšlenkou, že otevřeme Rebelion ateliér i v Praze. Samozřejmě jsme čekali, až se objeví prostor, který nás dostane a zároveň bude vyhovovat našim podmínkám. A jeden takový jsme našli. Na náměstí I. P. Pavlova Rebelion ateliér Rebelion ateliér Praha - kurzy šití …