Rebelion ateliér BRNO

kurzy šití v nejmodernější šicí dílně v centru Brna

Zajímá vás, jak vzniká vaše oblečení? Je vám blízká myšlenka slow fashion? Jak vlastně funguje šicí stroj a co vše je potřeba k tomu, aby se něco ušilo? Pak jste na správném místě! Rebelion ateliér pořádá kurzy šití a vy si tak můžete vyzkoušet, jaké to je si něco ušít. A kdo ví, třeba to budete jednou vy, koho budeme prezentovat v našem storu jako předního českého návrháře. Nikdy není pozdě naučit se něčemu novému!

Jedním slovem – doporučuji! Zúčastnila jsem se víkendového kurzu šití pro začátečníky a byla to naprostá pecka! Pěkné prostředí, veškeré vybavení a neuvěřitelně milý a trpělivý lektor. I jako začátečnice jsem vše zvládla a pomalu kupuji stroj:) Jděte do toho!:)

Denisa L.

účastnice kurzů šití pro začátečníky

Byla to paráda,určitě půjdu na další kurz! A všem vřele doporučuji!

Anna B.

účastnice kurzů šití pro začátečníky

Na kurz jsem chodila minulý rok a bylo to super. Naučila jsem se od základu jak s šicím strojem, overlockem i základní ruční šití. I při plné obsazenosti je na každého dostatek času, aby se lektor věnoval všem, jak je zapotřebí. Odnesla jsem si nejen zkušenosti a chuť něco svého ušít, ale taky výtvory z každé lekce, které nosím (a pyšním se s nimi 😀 ) do teď. Takže můžu jen vřele doporučit a pořadatelům vzkázat, jen tak dál! 🙂

Kateřina Š.

účastnice kurzů šití pro začátečníky

Bylo to super! Ani domu se mi nechtělo . Jsem ráda, že jsem se mohla naučit základy šití, udělat si střih, seznámit se s overlockem a zkusit si ušít spoustu věcí!
Lektor Michal byl úžasný, človek na správném místě .
Bezva kolektiv…tak to uz beru jako bonus

Díky a moc doporučuji!

Denisa K.

účastnice kurzů šití

Absolvovala jsem dva kurzy po sobě: mírně pokročilý a pokročilý, oba s výborným lektorem Michelem Veselým. Mohu jen doporučit. Pokud vás šití baví a váháte, jestli na to máte, jděte do toho s Rebelionem! Změní vám to život (a byt, já mám všude kusy látek a špendlíky v gauči).

 

Lenka T.

účastnice kurzu šití

Kurzy pro začátečníky

2 100,-
 • 7 týdnů po 2 hodinách (120 minut)
 • Individuální přístup - max 5 účastníků
 • Ideální volba pro úplné začátečníky

Kurzy pro mírně pokročilé

2 300,-
 • 7 týdnů po 2 hodinách (120 minut)
 • pokročilé techniky konstrukce oděvů
 • odborné vedení zkušenými lektory

Kurzy pro pokročilé

2 300,-
 • 7 týdnů po 2 hodinách (120 minut)
 • pokročilejší techniky šití oděvů
 • individuální přístup

Víkendové kurzy šití

1 900 - 2300,-
 • Sobota a neděle 9:00 - 16:00
 • Celkem 14 hodin
 • Stejná náplň jako u klasických kurzů

Typy kurzů

Kurzy šití pro začátečníky

Rádi byste se přiučili něčemu novému? Nebo jste již objevili svůj skrytý nový talent a rádi byste se v něm zdokonalili? Pak je kurz pro začátečníky pro vás to pravé. 

Kurz šití pro mírně pokročilé a pokročilé

Že vám šicí stroj není cizí? V mírně pokročilých zdokonalíte své získané zkušenosti. Naučíte se například správně brát míry, všívat kapsy a mnoho dalšího.

VÍKENDOVÉ KURZY ŠITÍ

Zaujali vás naše kurzy šití, ale časově vám to moc nesedí? Právě pro vás máme nachystané naše oblíbené víkendové kurzy šití! 

Proč zrovna rebelion ateliér?

i_6

Individuální přístup

Každý kurz má kapacitu maximálně 4 účastníků, a to proto, aby byl přístup lektora co nejpečlivější. Nemusíte se tedy obávat, že by na vás neměl čas

i_3

Nejmodernější vybavení

V Rebelion ateliéru najdete pouze nejmodernější a nejnovější šicí stroje a pomůcky pro šití, které neustále obnovujeme.

i_1

Dostupnost v centru Brna

Ateliér se nachází přímo v centru Brna na ulici Starobrněnská. Na Starobrněnské máme ateliéry rovnou dva a jsme hned kousek od Zelného trhu!

i_4

Velký výběr termínů

Každý zájemce má možnost vybírat z různých dnů a časů našich 7 týdenních kurzů. Nabízíme více než 15 různých termínů

i_5

Víkendové kurzy šití

Pro ty z vás, kterým nevyhovuje kurz na 7 týdnů, nabízíme víkendové kurzy. Nebojte, o nic nepříjdete. Kurz má stejnou náplň, jako ten 7 týdenní.

i_2

Zkušení lektoři

Naši lektoři naučili šít už spoustu účastníků. Někteří se tím dokonce začali živit nebo zakládají vlastní značku. Učit vás budou zkrátka ti nejlepší!