KONTAKT

Rebelion ateliér vznikl jako kreativní místo v rámci fashion concept storu Rebelion, který do Brna přináší módu českých a slovenských designérů. Ateliér dává veřejnosti možnost nahlédnout a na vlastní kůži vyzkoušet, jak daný kousek oblečení vzniká, co vše je potřeba proto, aby se dostal do obchodu. Vše začalo jako malá šicí dílna v centru Brna, která týdně pořádala 3 kurzy. Dnes pořádáme více než 20 kurzů týdně ve dvou ateliérech v Brně a nově také v Praze.

Kontaktujte nás

Adresa dílny Brno

Adresa dílny Praha

Adresa dílny Olomouc

Telefon: 608 888 803
Email: info@rebelionatelier.cz

Masarykova 37
Brno 602 00

náměstí I. P. Pavlova 3
Praha 120 00

Kollárovo náměstí 7
Olomouc 779 00

BRNO

PRAHA

Olomouc

Často kladené otázky

Je možné si kurz v případě potřeby nahradit?

Ano, kurz si po domluvě s námi určitě nahradit můžete. Chápeme, že se občas stane, že si potřebujete něco zařídit nebo onemocníte. Bohužel to nemůžeme ale 100% zaručit. 

Můžu se přihlásit na dva dny zaráz (kvůli práci) ?

Bohužel, toto možné není. Je tu možnost zaplatit si dva termíny, ale v tomto případě raději doporučujeme naše víkendové kurzy šití. 

Musím si na kurz nosit vlastní stroj a pomůcky?

Určitě nemusíte. Dílna je plně vybavena jak stroji, tak veškerými pomůckami. Pokud se ale chcete učit na svém stroji, určitě vám bránit nebudeme. Jen vás poprosíme, abyste nám dopředu napsali, jaký typ stroje máte, aby se na to mohl náš lektor připravit.

Co znamená, že látky nejsou v ceně kurzu?

Máme pro vás připraveno veškeré vybavení, ale látky si na kurz musíte zakoupit sami. Bohužel není v našich silách pro každého nakoupit látky a zároveň si přeci chcete ušít produkty z látek, které si sami vyberete. Nebojte, látky nevychází nijak draho. Jediné, co nemusíte řešit, je materiál na tričko. Tento materiál si můžete zakoupit u nás v ateliéru.

Provozovatel Brno:
Rebelion ateliér 1 s.r.o., Nádražní 285, Újezd u Brna, 664 53, IČ 076 90 053, Spisová značka: C 109614, vedená u Krajského soudu v Brně

Provozovatel Praha:
Rebelion ateliér 2 s.r.o., Nádražní 285, Újezd u Brna, 664 53, IČ 076 90 061, Spisová značka: C 109615, vedená u Krajského soudu v Brně